TRAMWAJE WARSZAWSKIE | |
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
TRASY LINII TRAMWAJOWYCH |
Obecnie w Warszawie kursuje 31 linii tramwajowych
Linia nocna 640 (kursująca w styczniu i lutym tylko w noce: piątek-sobota i sobota-niedziela) jest zawieszona do odwołania.
Zawieszona jest 1 linia (46).
1 | NOWE BEMOWO - Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303 - Obozowa - Młynarska - al. Solidarności - Okopowa - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - Odrowąża - Budowlana - Rembielińska - ANNOPOL |
2 | HUTA - Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - Odrowąża - Budowlana - Rembielińska - Annopol - ŻERAŃ WSCHODNI |
3 | ŻERAŃ WSCHODNI - Annopol - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża - 11 Listopada - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - GOCŁAWEK |
4 | WYŚCIGI - Puławska - Marszałkowska - Andersa - Mickiewicza - Słowackiego - POTOCKA |
6 | HUTA - Pstrowskiego - Marymoncka - Słowackiego - Popiełuszki - al. Jana Pawła II - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - Jagiellońska - Ratuszowa - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - GOCŁAWEK |
7 | OKĘCIE - al. Krakowska - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Targowa - Kijowska - al. Tysiąclecia - Kawęczyńska - KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA |
8 | OS. GÓRCZEWSKA - Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - Skierniewicka - Kasprzaka - Prosta - Towarowa - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Zamoyskiego - Grochowska - WIATRACZNA |
9 | OKĘCIE - al. Krakowska - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - Waszyngtona - Grochowska - GOCŁAWEK |
10 | OS. GÓRCZEWSKA - Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - Skierniewicka - Kasprzaka - Prosta - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Rakowiecka - św. Boboli - Wołoska - Marynarska - SŁUŻEWIEC |
12 | NOWE BEMOWO - Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303 - Obozowa - Młynarska - al. Solidarności - Towarowa - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - AL. ZIELENIECKA |
13 | NOWE BEMOWO - Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303 - Obozowa - Młynarska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Kijowska - al. Tysiąclecia - Kawęczyńska - KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA |
15 | HUTA - Pstrowskiego - Marymoncka - Słowackiego - Mickiewicza - Andersa - Marszałkowska - Nowowiejska - Krzywickiego - Filtrowa - Grójecka - al. Krakowska - OKĘCIE |
16 | ŻERAŃ FSO - Jagiellońska - Starzyńskiego - most Gdański - Słomińskiego - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Rakowiecka - KIELECKA |
17 | HUTA - Pstrowskiego - Marymoncka - Słowackiego - Popiełuszki - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Rakowiecka - św. Boboli - Wołoska - Marynarska - SŁUŻEWIEC |
18 | ŻERAŃ FSO - Jagiellońska - Starzyńskiego - most Gdański - Słomińskiego - Międzyparkowa - Andersa - Marszałkowska - Puławska - Woronicza - Marynarska - SŁUŻEWIEC |
19 | PIASKI- Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Nowowiejska - Marszałkowska - Puławska - WYŚCIGI |
20 | BANACHA - Banacha - Grójecka - pl. Zawiszy - Towarowa - al. Solidarności - Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Kaliskiego - BOERNEROWO |
21 | WIATRACZNA - Grochowska - Zamoyskiego - Targowa - Ratuszowa - Jagiellońska - ŻERAŃ FSO |
22 | HUTA - Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Okopowa - Towarowa - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - Waszyngtona - WIATRACZNA |
23 | NOWE BEMOWO - Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303 - Obozowa - Młynarska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - 11 Listopada - Stalowa - Środkowa - Wileńska - Czynszowa - CZYNSZOWA (powrót: Czynszowa - Stalowa ...) |
24 | KOŁO - Obozowa - Młynarska - al. Solidarności - Towarowa - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - Waszyngtona - Grochowska - GOCŁAWEK |
25 | OKĘCIE - al. Krakowska - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Targowa - 11 Listopada - Odrowąża - Budowlana - Rembielińska - ANNOPOL |
26 | OS. GÓRCZEWSKA - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - WIATRACZNA |
27 | HUTA - Pstrowskiego - Marymoncka - Słowackiego - Popiełuszki - al. Jana Pawła II - Okopowa - al. Solidarności - Wolska - CM. WOLSKI |
29 | BANACHA - Banacha - Grójecka - Filtrowa - Krzywickiego - Nowowiejska - al. Niepodległości - Chałubińskiego - al. Jana Pawła II - Broniewskiego - PIASKI |
32 | PL. NARUTOWICZA - Grójecka - pl. Zawiszy - Towarowa - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - 11 Listopada - Odrowąża - Budowlana - Rembielińska - ANNOPOL |
33 | HUTA - Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Rakowiecka - św. Boboli - Wołoska - Woronicza - Puławska - WYŚCIGI |
35 | PIASKI - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Stawki - Andersa - Marszałkowska - Puławska - METRO WILANOWSKA |
36 | MARYMONT - Mickiewicza - Andersa - Marszałkowska - Nowowiejska - Krzywickiego - Filtrowa - Grójecka - Banacha - BANACHA |
44 |
(linia okresowa) PL. NARUTOWICZA - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - Waszyngtona - Grochowska - GOCŁAWEK |
45 |
(linia okresowa) BANACHA - Grójecka - pl. Zawiszy - Towarowa - Okopowa - al. Jana Pawła II - Popiełuszki - Słowackiego - POTOCKA |
46 zawieszona |
(linia okresowa) ANNOPOL - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża - 11 Listopada - Targowa - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski al. Solidarności - Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich - Górczewska - OS. GÓRCZEWSKA |
640 zawieszona |
(linia nocna) DW. CENTRALNY - Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - Waszyngtona - rondo Wiatraczna - Grochowska - Zamoyskiego - Targowa - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - pl. Bankowy - Marszałkowska - Puławska - Woronicza - Wołoska - św. Boboli - Rakowiecka - al. Niepodległości - Nowowiejska - Krzywickiego - Filtrowa - pl. Narutowicza - Grójecka - Al. Jerozolimskie - DW. CENTRALNY (linia okrężna, kursuje w obu kierunkach) |
ROZKŁADY JAZDY (STRONA ZTM) |
|